Wybrany wątek opinii

Bardzo pożyteczna inicjatywa i wspieram ją. Niemniej hasło "dzielenie się dobrem" już się mocno zużyło i trzeba by mu dać odpocząć. W zasadzie straciło sens. Sięga się po nie machinalnie, by nadać jakiemuś działaniu wyższą rangę. Tymczasem wokół jest tyle zła. Napiszcie po prostu, że chcą wspierać tą lub tamtą inicjatywę lub instytucję. W tym przypadku hospicjum. Bez patosu, fanfar i gali.
(2025.05.18)
Byłam i ja. Fantastyczna inicjatywa, gromadzi wielu elblążan, którzy chcą się dzielić dobrem. Super. Za rok będę znowu.
(2025.05.18)
Powrót do komentarzy