UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłam i ja. Fantastyczna inicjatywa, gromadzi wielu elblążan, którzy chcą się dzielić dobrem. Super. Za rok będę znowu.
Byłam i ja. Fantastyczna inicjatywa, gromadzi wielu elblążan, którzy chcą się dzielić dobrem. Super. Za rok będę znowu.