UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo pożyteczna inicjatywa i wspieram ją. Niemniej hasło "dzielenie się dobrem" już się mocno zużyło i trzeba by mu dać odpocząć. W zasadzie straciło sens. Sięga się po nie machinalnie, by nadać jakiemuś działaniu wyższą rangę. Tymczasem wokół jest tyle zła. Napiszcie po prostu, że chcą wspierać tą lub tamtą inicjatywę lub instytucję. W tym przypadku hospicjum. Bez patosu, fanfar i gali.