UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

> - Segregowanie odpadów u źródła, czyli w naszym gospodarstwie domowym, jest bardzo ważne, bo dzięki temu możemy otrzymać surowiec, który jest bardzo dobrej jakości i możemy go przekazać firmie recyklingowej na dobrych warunkach - wskazuje nasza rozmówczyni. - To oszczędność pracy instalacji w ZUO To za co ja płacę? Za to żeby ludzie z ZUO mniej musieli pracować?