Wybrany wątek opinii
A może miasto zajełoby się tymi hulajnoga mi, bardzo często zaparkowane na środku chodnika. Osoby z problemami widzenia jak i inni mają z tym problem. Czy nie można firmy ukarać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Haha typowy lewak xD za to jak ludzie odkładają sprzęt ma zapłacić firma xD a później się dziwią że ceny w górę skoro Firma zostaje obciążona nie słusznie...
Do moderacji
Odpowiedz
0
2