UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Haha typowy lewak xD za to jak ludzie odkładają sprzęt ma zapłacić firma xD a później się dziwią że ceny w górę skoro Firma zostaje obciążona nie słusznie...

Fer

Anuluj