UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może miasto zajełoby się tymi hulajnoga mi, bardzo często zaparkowane na środku chodnika. Osoby z problemami widzenia jak i inni mają z tym problem. Czy nie można firmy ukarać.


Anuluj