UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może miasto zajełoby się tymi hulajnoga mi, bardzo często zaparkowane na środku chodnika. Osoby z problemami widzenia jak i inni mają z tym problem. Czy nie można firmy ukarać.
A może miasto zajełoby się tymi hulajnoga mi, bardzo często zaparkowane na środku chodnika. Osoby z problemami widzenia jak i inni mają z tym problem. Czy nie można firmy ukarać.