UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na pewno będą tu do września póki Ruscy z Białorusią będą mieli ćwiczenia wojskowe "Zapad" Gromadzą już od jakiegoś czasu sprzęt i zasoby ludzkie na terenie Bielarys. W niektórych kręgach mówi się że to przygotowania do wojny z NATO. Takie same ćwiczenia były przed napaścią na Ukrainę. Elbląg i Braniewo idzie na pierwszą linię obrony.

Jack Strong

Anuluj