UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na pewno będą tu do września póki Ruscy z Białorusią będą mieli ćwiczenia wojskowe "Zapad" Gromadzą już od jakiegoś czasu sprzęt i zasoby ludzkie na terenie Bielarys. W niektórych kręgach mówi się że to przygotowania do wojny z NATO. Takie same ćwiczenia były przed napaścią na Ukrainę. Elbląg i Braniewo idzie na pierwszą linię obrony.
Jack Strong