Wybrany wątek opinii
Największym marnotrawcą produktów spożywczych jest sklep DINO, zamiast przecenić i sprzedać, na śmietniku lądują wszystkie przeterminowane produkty spożywcze, zdatne do spożycia. Nawet pracownicy sklepu nie mogą zabrać tych produktów do domu. To woła o pomstę do nieba
Do moderacji
Odpowiedz
34
4
@Ktoś kto widział - Generalnie nie tylko Dino, taka jest polityka. Nawet jakby sklepy chciały oddać, to nie mogą. Bo przecież ktoś musi zapłacić podatek, a fiskusa nie obchodzi, że coś się marnuje, haracz musi dostać. Dlatego taniej i łatwiej jest wyrzucić.
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
@Ktoś kto widział - Weź się ogarnij. Przeterminowane = śmietnik. Co Ty chcesz przeceniać? Przeterminowane leki też na 0,01 PLN może co. A te wiaty już znają wszyscy zbieracze.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@Ktoś kto widział - Każdy sklep przecenia na końcu terminu. Potem nie masz prawa tego wydać jako produkt zagrażający zdrowiu. Ogarnij kuwetę mądrusiu.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4