UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ktoś kto widział - Generalnie nie tylko Dino, taka jest polityka. Nawet jakby sklepy chciały oddać, to nie mogą. Bo przecież ktoś musi zapłacić podatek, a fiskusa nie obchodzi, że coś się marnuje, haracz musi dostać. Dlatego taniej i łatwiej jest wyrzucić.
Zmieńcie prawo