UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ktoś kto widział - Generalnie nie tylko Dino, taka jest polityka. Nawet jakby sklepy chciały oddać, to nie mogą. Bo przecież ktoś musi zapłacić podatek, a fiskusa nie obchodzi, że coś się marnuje, haracz musi dostać. Dlatego taniej i łatwiej jest wyrzucić.

Zmieńcie prawo

Anuluj