UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ktoś kto widział - Weź się ogarnij. Przeterminowane = śmietnik. Co Ty chcesz przeceniać? Przeterminowane leki też na 0,01 PLN może co. A te wiaty już znają wszyscy zbieracze.


Anuluj