UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ktoś kto widział - Weź się ogarnij. Przeterminowane = śmietnik. Co Ty chcesz przeceniać? Przeterminowane leki też na 0,01 PLN może co. A te wiaty już znają wszyscy zbieracze.
@Ktoś kto widział - Weź się ogarnij. Przeterminowane = śmietnik. Co Ty chcesz przeceniać? Przeterminowane leki też na 0,01 PLN może co. A te wiaty już znają wszyscy zbieracze.