UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po roku rządzenia PO widzę pod śmietnikami u siebie masę ludzi, co kilkanaście minut ktoś przychodzi i szuka jedzenia
Po roku rządzenia PO widzę pod śmietnikami u siebie masę ludzi, co kilkanaście minut ktoś przychodzi i szuka jedzenia