UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i proszę, po zmianie władzy - i to po roku sprawowania urzędu prezydenta przez pana Michała Missana - w UM zaczęło się dziać w naszym Elblągu jak przystało na XXI wiek.
wiem
No i proszę, po zmianie władzy - i to po roku sprawowania urzędu prezydenta przez pana Michała Missana - w UM zaczęło się dziać w naszym Elblągu jak przystało na XXI wiek.
wiem