UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i proszę, po zmianie władzy - i to po roku sprawowania urzędu prezydenta przez pana Michała Missana - w UM zaczęło się dziać w naszym Elblągu jak przystało na XXI wiek.

wiem

Anuluj