UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Słabo wygląda możność głosowania ludzi nie tylko z Elbląga, Polski ale z całego świata. Sprawdzałem, było tam sporo głosów z np. Niemiec.
Bizda
Słabo wygląda możność głosowania ludzi nie tylko z Elbląga, Polski ale z całego świata. Sprawdzałem, było tam sporo głosów z np. Niemiec.
Bizda