UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słabo wygląda możność głosowania ludzi nie tylko z Elbląga, Polski ale z całego świata. Sprawdzałem, było tam sporo głosów z np. Niemiec.

Bizda

Anuluj