UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamy piękne nieruchomości przy tej ulicy tylko drogi porządnej nam brakowało. Dziękujemy Panie Prezydencie.
Mamy piękne nieruchomości przy tej ulicy tylko drogi porządnej nam brakowało. Dziękujemy Panie Prezydencie.