UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@aregvdtbtrhb - Pan Prezydent jest wyłoniony z demokratycznych wyborów i należy mu się szacunek tak jak Panu Dudzie. Nie podoba się to na wybory radzę pójść a nie jad sączyć i żółć. Kadencja nie trwa wiecznie i można zawsze wybrać kogoś innego jednak w demokracji większość ma rację a nie odwrotnie.