UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@aregvdtbtrhb - Pan Prezydent jest wyłoniony z demokratycznych wyborów i należy mu się szacunek tak jak Panu Dudzie. Nie podoba się to na wybory radzę pójść a nie jad sączyć i żółć. Kadencja nie trwa wiecznie i można zawsze wybrać kogoś innego jednak w demokracji większość ma rację a nie odwrotnie.


Anuluj