Wybrany wątek opinii
Concordia to jedyny klub w mieście który ma przyszłość.
Do moderacji
Odpowiedz
9
10
Po co taki nieprzemyślany komentarz, jasne że wywoła "oburzenie" u tych mniej rozkminiających ludzi.
Mamy dwa kluby w Elblągu, które no nie oszukujmy się - nie są na TOP ligach czy nawet miejscach w lidze.
Oby się to zmieniło na lepsze, po co jakieś podziały o tak błahe rzeczy.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1