Wybrany wątek opinii

Concordia to jedyny klub w mieście który ma przyszłość.
(2025.04.24)
Po co taki nieprzemyślany komentarz, jasne że wywoła "oburzenie" u tych mniej rozkminiających ludzi. Mamy dwa kluby w Elblągu, które no nie oszukujmy się - nie są na TOP ligach czy nawet miejscach w lidze. Oby się to zmieniło na lepsze, po co jakieś podziały o tak błahe rzeczy.
rl9 (2025.04.24)
Powrót do komentarzy