UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co taki nieprzemyślany komentarz, jasne że wywoła "oburzenie" u tych mniej rozkminiających ludzi. Mamy dwa kluby w Elblągu, które no nie oszukujmy się - nie są na TOP ligach czy nawet miejscach w lidze. Oby się to zmieniło na lepsze, po co jakieś podziały o tak błahe rzeczy.
rl9