UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po co taki nieprzemyślany komentarz, jasne że wywoła "oburzenie" u tych mniej rozkminiających ludzi. Mamy dwa kluby w Elblągu, które no nie oszukujmy się - nie są na TOP ligach czy nawet miejscach w lidze. Oby się to zmieniło na lepsze, po co jakieś podziały o tak błahe rzeczy.
rl9