UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg to miasto bezprawia policja czy straż miejska sama tworzy sobie prawo dla nich wygodne toleruje nie respektowanie znaków drogowych parkowanie po parkach tak jest na Agrykola znak zakazu auta na trawnikach brak reakcji bo dzieci policjantów też chodzą do szkoły nr3 kamery co tam kamery niby są ale jak trzeba złapać wandala to ogłaszają ze zdjęciem na internecie pomóżcie. Większość tych kamer jest nie czynna zawsze popsute i czym tu się chwalić na piekarczyka działa bo mu wędkę ukradli czy parasol reszta to lipa strażników na mieście nie ujrzy chodniki zawalone psimi odchodami ogólny brud i bałagan tu nie ma się czym chwalić tylko wziąść się za robotę