Wybrany wątek opinii

Widzą rosnącą historię, nienawiść cxlowieka do człowieka zwlaszcza o innym kolorze skóry, a potem modłach się katolików, którzy nienawidzą najbardziej
(2025.04.23)
Kolejny lewak, obrońca wilków wegetarian
(2025.04.23)
I racja
(2025.04.23)
Doucz się polskiego, Oleg.
(2025.04.23)
Ja się nie modlę, a swoje uprzedzenia mam. Proszę nie zrzucać wszystkiego na osoby wierzące.
(2025.04.23)
Dziwne że ci taką opinie cenzorzy puścili. Oni zawsze bronią przedstawicieli tej organizacji. O katolach mam zdanie podobne do twego
Zdelegalizować kler i pis (2025.04.23)
Powrót do komentarzy