UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwne że ci taką opinie cenzorzy puścili. Oni zawsze bronią przedstawicieli tej organizacji. O katolach mam zdanie podobne do twego
Zdelegalizować kler i pis
Dziwne że ci taką opinie cenzorzy puścili. Oni zawsze bronią przedstawicieli tej organizacji. O katolach mam zdanie podobne do twego
Zdelegalizować kler i pis