UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwne że ci taką opinie cenzorzy puścili. Oni zawsze bronią przedstawicieli tej organizacji. O katolach mam zdanie podobne do twego

Zdelegalizować kler i pis

Anuluj