UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszędzie będą korki w tym Elblągu rano i w południe a to koło gronowa g. koło Castoramy teraz tam na pułku trzeba na rower się przesiąść jest ciepło dla zdrowia rowerkiem sobie pojeżdżę
Rocki
Wszędzie będą korki w tym Elblągu rano i w południe a to koło gronowa g. koło Castoramy teraz tam na pułku trzeba na rower się przesiąść jest ciepło dla zdrowia rowerkiem sobie pojeżdżę
Rocki