UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biedaki nie będą sponsorować niczego, dlaczegoś biedny? Boś głupi. Twój wpis jednoznacznie tego dowodzi.
Biedaki nie będą sponsorować niczego, dlaczegoś biedny? Boś głupi. Twój wpis jednoznacznie tego dowodzi.