UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@popatrzyłem na mapę - Dlatego docelowo trzeba wpiąć wschodnią w Fromborską najlepiej przez Szpital Wojewódzki gdzie dojadą jego pracownicy i pacjenci. O tym mówiłem ale ludzie z Łęczyckiej nie mają czasu na tak poważne inwestycje - dlatego na biegu trzeba zrobić WI lub W2 albo coś pośredniego. Za chwilę trzeba będzie zrobić ulicę przy Basenie i połączyć Kościuszki z rejonem JW na Królewieckiej i to też trzeba już planować

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj