UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie ostudźcie emocje i popatrzcie na mapę. Ul Wschodnia będzie łączyła się z wąziutką Sybiraków. Następnie kierowca pojedzie albo Marymoncką albo Chrobrego. Obie łączą się z Kościuszki, która już dzisiaj w godzinach szczytu jest zakorkowana - samochody stoją od skrzyżowania z Toruńską do ronda Królewiecka przy szpitalu. Do tego dojdą samochody, które zjadą ul.13 Pułku - również do Kościuszki. Efekt będzie taki, że minimalnie mniej samochodów będzie na Bema, za to cała zakorkowana będzie Kościuszki.
popatrzyłem na mapę