UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Doceniam inicjatywę Nowego Elbląga, ale przecież dobrze wiemy, że konsultacje to tylko zasłona dymna. Urząd i tak zrobi co chce, ale przecież odbyły się konsultacje. To, że wziął w nich udział ułamek osób? nieważne. To, że multum ludzi tego nie chce? jeszcze bardziej nieważne. Ale przeciez pytaliśmy. I to jest jedyna różnica między Wróblewskim. Tylko, że decyzja zapadła już dawno. Szkoda.

Nieczasżałowaćróż