UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Doceniam inicjatywę Nowego Elbląga, ale przecież dobrze wiemy, że konsultacje to tylko zasłona dymna. Urząd i tak zrobi co chce, ale przecież odbyły się konsultacje. To, że wziął w nich udział ułamek osób? nieważne. To, że multum ludzi tego nie chce? jeszcze bardziej nieważne. Ale przeciez pytaliśmy. I to jest jedyna różnica między Wróblewskim. Tylko, że decyzja zapadła już dawno. Szkoda.
Nieczasżałowaćróż