UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nieczasżałowaćróż - Widzę że nadal pajacujecie Konsultacje nie wiążą organu samorządu z natury rzeczy bo to Konsultacje. Organ wiąże skuteczne Referendum I BYĆ MOŻE w sprawie kierunków rozwoju Elbląga jest ono konieczne o czym mówiłem na Radzie Miasta. Na Sesji też nie wiedziałem tłumów oponentów więc nie wymyślaj kłamstw - setki komentarzy pisanych przez aktywistów NE anianimowo nikogo nie zmylą. W realnym świecie przepadliście z kretesem u pora to przyznać jak mężczyźni. Konsultacje przeprowadzono na tyle dobrze że każdy mógł zabrać głos. Skoro ktoś nie poszedł to jego wina A wariant jest opracowywany więc kłamiesz po raz kolejny. Pewne jest tylko to że wariant NE został wyśmiany przez wszystkich poza nimi samymi....
MariuszLewandowski-Fc