Wybrany wątek opinii

ale w miescie jest pięknie.... mamy nowe ławeczki, place zabaw i nowe przystanki :D ale ruszyła gospodarka dzięki zaradnym inicjatywom buihahahaha bardzo to wspomogło elblaga; -D to dziecko z przedszkola umie wymyślic
(2025.04.03)
Mądrego to i miło poczytać.... Radni zamiast pracować nad rozwojem zajmują się ławeczkami bo to daje im "poparcie społeczne" Lubię prostotę ale to nazywam raczej prostactwem i stratą czasu - teatrzyk dla wyborców....
MariuszLewandowski-Fc (2025.04.03)
Powrót do komentarzy