UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ale w miescie jest pięknie.... mamy nowe ławeczki, place zabaw i nowe przystanki :D ale ruszyła gospodarka dzięki zaradnym inicjatywom buihahahaha bardzo to wspomogło elblaga; -D to dziecko z przedszkola umie wymyślic