UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale w miescie jest pięknie.... mamy nowe ławeczki, place zabaw i nowe przystanki :D ale ruszyła gospodarka dzięki zaradnym inicjatywom buihahahaha bardzo to wspomogło elblaga; -D to dziecko z przedszkola umie wymyślic