UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale w miescie jest pięknie.... mamy nowe ławeczki, place zabaw i nowe przystanki :D ale ruszyła gospodarka dzięki zaradnym inicjatywom buihahahaha bardzo to wspomogło elblaga; -D to dziecko z przedszkola umie wymyślic


Anuluj