Wybrany wątek opinii
Jak ktoś nie widzi zmian jakie zachodzą w naszym mieście, to polecam jakiś salon optyczny. Elbląg staje się miastem przyjaznym i dla mieszkańców i osób odwiedzających.
Do moderacji
Odpowiedz
10
15
@wiem - A co za prezydenta Wróblewskiego był nie przyjazny i dla osób mieszkających i odwiedzających? Przynajmniej dbał o miasto a nie imprezował
Do moderacji
Odpowiedz
2
0