Wybrany wątek opinii

Jak ktoś nie widzi zmian jakie zachodzą w naszym mieście, to polecam jakiś salon optyczny. Elbląg staje się miastem przyjaznym i dla mieszkańców i osób odwiedzających.
wiem (2025.04.02)
@wiem - A co za prezydenta Wróblewskiego był nie przyjazny i dla osób mieszkających i odwiedzających? Przynajmniej dbał o miasto a nie imprezował
(2025.04.02)
Powrót do komentarzy