UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wiem - A co za prezydenta Wróblewskiego był nie przyjazny i dla osób mieszkających i odwiedzających? Przynajmniej dbał o miasto a nie imprezował


Anuluj