UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak ktoś nie widzi zmian jakie zachodzą w naszym mieście, to polecam jakiś salon optyczny. Elbląg staje się miastem przyjaznym i dla mieszkańców i osób odwiedzających.

wiem

Anuluj