Wybrany wątek opinii
Elektorat miłościwie nam panujacych narzeka. Krytyka w artykule to ''napisanie z jakiejś dziwnej strony ''. Zastanówmy się, faktycznie nic tu o pisowcach którzy czychaja za węgłem z nożem w paszczy. Pozdrawiam elektorat peło i namawiam do czytania książek, jakichkolwiek, to rozwija.
Do moderacji
Odpowiedz
17
7
@Bazyli - To chyba pozdrowienia dla elektoratu, którego jesteś reprezentantem. Sprawdź w statystykach jak jest wykształcony elektorat jeden i drugi, którzy to więcej (lub cokolwiek czytają), może się rozwiniesz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6