UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elektorat miłościwie nam panujacych narzeka. Krytyka w artykule to ''napisanie z jakiejś dziwnej strony ''. Zastanówmy się, faktycznie nic tu o pisowcach którzy czychaja za węgłem z nożem w paszczy. Pozdrawiam elektorat peło i namawiam do czytania książek, jakichkolwiek, to rozwija.

Bazyli

Anuluj