UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elektorat miłościwie nam panujacych narzeka. Krytyka w artykule to ''napisanie z jakiejś dziwnej strony ''. Zastanówmy się, faktycznie nic tu o pisowcach którzy czychaja za węgłem z nożem w paszczy. Pozdrawiam elektorat peło i namawiam do czytania książek, jakichkolwiek, to rozwija.
Bazyli