UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Bazyli - To chyba pozdrowienia dla elektoratu, którego jesteś reprezentantem. Sprawdź w statystykach jak jest wykształcony elektorat jeden i drugi, którzy to więcej (lub cokolwiek czytają), może się rozwiniesz.