UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bazyli - To chyba pozdrowienia dla elektoratu, którego jesteś reprezentantem. Sprawdź w statystykach jak jest wykształcony elektorat jeden i drugi, którzy to więcej (lub cokolwiek czytają), może się rozwiniesz.


Anuluj