Wybrany wątek opinii

Tym co ciągle wzdychają za niemieckim Elbingiem dedykuję zdjęcie że wstępu do artykułu. Ten Elbin tak właśnie wyglądał - brud, smród, kiła i mogiła
(2025.03.29)
Lepiej wyglądał, jak polskie miasta na Kresach Wschodnich.
(2025.03.29)
Powrót do komentarzy