Wybrany wątek opinii
Tym co ciągle wzdychają za niemieckim Elbingiem dedykuję zdjęcie że wstępu do artykułu. Ten Elbin tak właśnie wyglądał - brud, smród, kiła i mogiła
Do moderacji
Odpowiedz
2
17
Lepiej wyglądał, jak polskie miasta na Kresach Wschodnich.
Do moderacji
Odpowiedz
12
4