UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tym co ciągle wzdychają za niemieckim Elbingiem dedykuję zdjęcie że wstępu do artykułu. Ten Elbin tak właśnie wyglądał - brud, smród, kiła i mogiła


Anuluj