UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tym co ciągle wzdychają za niemieckim Elbingiem dedykuję zdjęcie że wstępu do artykułu. Ten Elbin tak właśnie wyglądał - brud, smród, kiła i mogiła
Tym co ciągle wzdychają za niemieckim Elbingiem dedykuję zdjęcie że wstępu do artykułu. Ten Elbin tak właśnie wyglądał - brud, smród, kiła i mogiła