Wybrany wątek opinii
Nowe kąpielisko o głębokości od 1,2 do 1,8 m powstaje w miejscu tzw. wojskowej niecki byłego basenu... Mam ponad metr osiemdziesiąt sześć cm wzrostu, więc ja się pytam jak można i gdzie się pływa w tych sadzawkach???
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Pływasz na stojąco?
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@DasModel - Sadzawki na miarę Wąchocka, gdzie ludzie wsiadają i wysiadają z autobusu wyłącznie środkowymi drzwiami, bo przednie i tylne już są poza miejscowością...
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@DasModel - W tym brodziku inaczej sie nie da. To park rozrywki dla dzieci od lat 6 do 15 lat. Nie, nie pływam na stojąco tylko się moczę hahahah a raczej stopy moczę.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
brudne stopy to se mocz w domu a nie na basenie
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@DasModel - Tak! Stylem spławika!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Bezproblemowy - Przejdź się najpierw po tym Wąchocku a zobaczysz że od jednej tablicy do drugiej nogi ci d.. ę wlezą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1