Wybrany wątek opinii

Nowe kąpielisko o głębokości od 1,2 do 1,8 m powstaje w miejscu tzw. wojskowej niecki byłego basenu... Mam ponad metr osiemdziesiąt sześć cm wzrostu, więc ja się pytam jak można i gdzie się pływa w tych sadzawkach???
(2025.03.27)
Pływasz na stojąco?
DasModel (2025.03.27)
@DasModel - Sadzawki na miarę Wąchocka, gdzie ludzie wsiadają i wysiadają z autobusu wyłącznie środkowymi drzwiami, bo przednie i tylne już są poza miejscowością...
Bezproblemowy (2025.03.27)
@DasModel - W tym brodziku inaczej sie nie da. To park rozrywki dla dzieci od lat 6 do 15 lat. Nie, nie pływam na stojąco tylko się moczę hahahah a raczej stopy moczę.
(2025.03.27)
brudne stopy to se mocz w domu a nie na basenie
(2025.03.27)
@DasModel - Tak! Stylem spławika!
(2025.03.28)
@Bezproblemowy - Przejdź się najpierw po tym Wąchocku a zobaczysz że od jednej tablicy do drugiej nogi ci d.. ę wlezą.
MariuszLewandowski-Fc (2025.03.28)
Powrót do komentarzy