UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowe kąpielisko o głębokości od 1,2 do 1,8 m powstaje w miejscu tzw. wojskowej niecki byłego basenu... Mam ponad metr osiemdziesiąt sześć cm wzrostu, więc ja się pytam jak można i gdzie się pływa w tych sadzawkach???