UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowe kąpielisko o głębokości od 1,2 do 1,8 m powstaje w miejscu tzw. wojskowej niecki byłego basenu... Mam ponad metr osiemdziesiąt sześć cm wzrostu, więc ja się pytam jak można i gdzie się pływa w tych sadzawkach???


Anuluj