UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nowe kąpielisko o głębokości od 1,2 do 1,8 m powstaje w miejscu tzw. wojskowej niecki byłego basenu... Mam ponad metr osiemdziesiąt sześć cm wzrostu, więc ja się pytam jak można i gdzie się pływa w tych sadzawkach???