UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiele z tych form przepadło. Pamiętam stojącą przez wiele lat jedną z form ustawionych na G. Chrobrego. Doskonale widoczną ze znacznej odległości, lubiłem zerkać na nią z Gęsiej Góry.


Anuluj