Wybrany wątek opinii

Kolejna prestizowa impreza zorganizowana za pieniadze suwerena a UM nie chce lub nie potrafi od ponad 2 miesiecy zalatwic sprawy dziury jaka zostawili po sobie po jakis robotach w jezdni na Mazurskiej naprzeciwko ZUS. Codziennie w ta dziure wylozona koska wpadaja elblazanie niszczac swoje auta. A tu sfora sie bawi w najlepsze.
gdzie ta normalność? (2025.03.21)
@gdzie ta normalność? - jak jeździsz tak jak piszesz to i nie dziwota że wpadasz w dziury, aha a ilu już zniszczyło swoje auta? i ilu już wystąpiło o odszkodowania?
(2025.03.21)
Powrót do komentarzy