UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@gdzie ta normalność? - jak jeździsz tak jak piszesz to i nie dziwota że wpadasz w dziury, aha a ilu już zniszczyło swoje auta? i ilu już wystąpiło o odszkodowania?


Anuluj