UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@gdzie ta normalność? - jak jeździsz tak jak piszesz to i nie dziwota że wpadasz w dziury, aha a ilu już zniszczyło swoje auta? i ilu już wystąpiło o odszkodowania?
@gdzie ta normalność? - jak jeździsz tak jak piszesz to i nie dziwota że wpadasz w dziury, aha a ilu już zniszczyło swoje auta? i ilu już wystąpiło o odszkodowania?