UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejna prestizowa impreza zorganizowana za pieniadze suwerena a UM nie chce lub nie potrafi od ponad 2 miesiecy zalatwic sprawy dziury jaka zostawili po sobie po jakis robotach w jezdni na Mazurskiej naprzeciwko ZUS. Codziennie w ta dziure wylozona koska wpadaja elblazanie niszczac swoje auta. A tu sfora sie bawi w najlepsze.
gdzie ta normalność?