Wybrany wątek opinii

A np. Gmina Tolkmicko takich schronów ma równe 0.Także cieszcie się ze chociaż 6 tys. ludzi może się "schować" Wieśniaki co najwyżej mogą schować się pod kartoflem.
Tralala (2025.03.14)
@Tralala - A myślisz, że Tolkmicko jest strategicznie ważnym punktem, jak tam nawet kolei nie ma! Możecie się czuć bezpiecznie. A w razie czego to na polach wokół się okopac!
(2025.03.14)
Ja tam mieszczuch co na wsi zamieszkał. Nie okopie się bo zaraz wsiok wyjdzie i będzie darł się: Nie po sionym!
Tralala (2025.03.15)
Powrót do komentarzy