Wybrany wątek opinii
A np. Gmina Tolkmicko takich schronów ma równe 0.Także cieszcie się ze chociaż 6 tys. ludzi może się "schować"
Wieśniaki co najwyżej mogą schować się pod kartoflem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
@Tralala - A myślisz, że Tolkmicko jest strategicznie ważnym punktem, jak tam nawet kolei nie ma! Możecie się czuć bezpiecznie. A w razie czego to na polach wokół się okopac!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Ja tam mieszczuch co na wsi zamieszkał. Nie okopie się bo zaraz wsiok wyjdzie i będzie darł się: Nie po sionym!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1