UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam mieszczuch co na wsi zamieszkał. Nie okopie się bo zaraz wsiok wyjdzie i będzie darł się: Nie po sionym!
Tralala
Ja tam mieszczuch co na wsi zamieszkał. Nie okopie się bo zaraz wsiok wyjdzie i będzie darł się: Nie po sionym!
Tralala