Wybrany wątek opinii
Trzeba walczyć a nie do schronu ! Młodzi mają taki rozum że w altankach się pochowaja !
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
walczyć dla Idei ?? Bo chyba nie za Tuska, Kaczyńskiego czy Missana. NATO nam nie pomorze, nie będzie bronić żadnego skrawka NATO, co pokazało w Powodowie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0