Wybrany wątek opinii

Trzeba walczyć a nie do schronu ! Młodzi mają taki rozum że w altankach się pochowaja !
(2025.03.14)
walczyć dla Idei ?? Bo chyba nie za Tuska, Kaczyńskiego czy Missana. NATO nam nie pomorze, nie będzie bronić żadnego skrawka NATO, co pokazało w Powodowie.
okoniowaty (2025.03.15)
Powrót do komentarzy